Damian Pakuła
Greathouse
Typ nieruchomości: mieszkania
Typ transakcji: sprzedaż
Rodzaj rynku: wtórny
Obszar działania: Kielce
O mnie:
Witaj, jestem Damian Pakuła, pośrednik nieruchomości, którego pasją są nieruchomości. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, pomagać im w spełnieniu marzeń o idealnym domu lub mieszkaniu.

Co jest dla mnie ważne w pracy:
Dla mnie najważniejsze podczas pracy z klientami jest zapewnienie im najwyższej jakości usług i dbałość o ich potrzeby. Zawsze staram się w pełni zrozumieć oczekiwania moich klientów, co pomaga mi w dostarczeniu im idealnej nieruchomości.

W czym jestem najlepszy:
Choć nie mam dużego doświadczenia, to z sukcesem zdobywam nową wiedzę, ucząc się od najlepszych w branży. Cechuje mnie zdolność słuchania i zrozumienia potrzeb klientów, co pomaga mi w doborze najlepszych nieruchomości dla nich.

Jakim doświadczeniem mogę się pochwalić:
Choć pracuję na rynku nieruchomości od niedawna, to z sukcesem zrealizowałem już wiele transakcji, zdobywając doświadczenie i wiedzę potrzebną, aby pomóc klientom w znalezieniu idealnej nieruchomości.

Za co chwalą mnie klienci oraz współpracownicy:
Zawsze staram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby zadowolić klientów i stawiam na jakość i rzetelność w swojej pracy. Zaangażowanie i profesjonalizm to cechy, które doceniają u mnie zarówno klienci, jak i współpracownicy.

Prywatnie:
Prywatnie uwielbiam boks i trenuję go regularnie, ponieważ dbam o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry film, szczególnie te z mocnym przekazem. Nie jestem fanem seriali, ale zawsze chętnie wysłucham poleceń dobrych produkcji.